Tijdens uw vergadering, training en presentatie verzorgen wij uw lunch op maat. Wilt u een lunch in de zaal, een heerlijk uitgebreid lunchbuffet of een compleet geserveerde lunch in Restaurant Valentino? Speciale (dieet)wensen? ReeHorst presenteert u de lunch die perfect past bij uw bijeenkomst! Bekijk hier een aantal van onze mogelijkheden.
Na uw bijeenkomst kunt u bovendien gezellig ontspannen napraten in de Brasserie onder het genot van een drankje en een hapje. Wilt u voor uw gasten een diner? In Restaurant Valentino kunt u gebruik maken van het gevarieerde dinerbuffet.
En heeft u wel eens gedacht aan:
Een combinatie van uw vergadering met een ontbijt Een heerlijke middagbreak met warme hapjes, gezonde smoothies etc Uw vergadering afgesloten met een gezellige borrel met snacks in de Brasserie Een afsluiting of onderbreking van uw vergadering met een heerlijk Live cooking diner in Restaurant Valentino