Uw locatie:
»
Veilig bij ReeHorst

Veilig bij ReeHorst

Op woensdag 18 mei vond er bij ReeHorst een ontruimingsoefening plaats. Dit om ervoor te zorgen dat in geval van calamiteiten ReeHorst volledig voorbereid is en consequent kan handelen. Alles voor de veiligheid van onze gasten en medewerkers. De ontruiming werd uitgevoerd door de BHV van ReeHorst, conform handboek ontruiming.

Tijdens de afsluitsessie van de bijeenkomst Business Continuity Management 2011 ontstond er rook in de Studio, ondersteund door ratelende geluidseffecten. Vervolgens trad een Lotus persoon ten tonele met geschminkte verwondingen, dit t.b.v. de echtheid van de oefening. Bij de rookontwikkeling, gelijktijdig aan het ontruimingssignaal, startte de ontruiming naar buiten.

Alle betrokkenen zijn vooraf geïnformeerd. Overige aanwezigen in het pand en aangrenzende buren hebben van de oefening niets gemerkt.

Bedanken
Het was een leerzaam moment voor ReeHorst, met een goede afstemming onderling en een scherpe risico inventarisatie. Hierbij willen we Heliview en Business Continuity Management 2011 nog hartelijk bedanken voor de samenwerking hierbij!

Meer over Business Continuity Management 2011
Het was alweer de 8e editie van het congres Business Continuity Management, met ieder jaar een ander thema centraal. Dit jaar: Be Prepared: Plan, Practice, Prevail

In het bedrijfsleven kennen we allerlei vormen van Continuity Management. Werd er voorheen vaak de focus gelegd op de techniek; momenteel staat sterk in de aandacht het menselijk gedrag, risico perspectief, veiligheid van betrouwbare informatie, het "nieuwe werken", de mens als faalfactor en nog veel meer onderwerpen. In veel gevallen kon de continuïteit binnen organisaties gewaarborgd zijn, áls er maar van tevoren over nagedacht was. Helaas is niets minder waar, in Nederland zijn er nog té weinig bedrijven die zich richten op Business Continuity Management. Indien bedrijven juist dit meer en beter zouden voorbereiden én oefenen, zouden calamiteitsituaties voorkomen kunnen worden. Met andere woorden: Plan, practice and prevail zal centraal staan deze editie.
Lees meer.


Nieuws en voordeel voor u!

Wilt u ook als eerste het laatste nieuws en aanbiedingen ontvangen?
Meld u zich dan gratis aan voor de nieuwsbrief.



©2012 ReeHorst Ede - Vergaderen, Slapen, en Congrescentrum - Disclaimer & Privacy Statement - Dolphiq Internet Ontwikkeling
De ReeHorst - vergaderen, slapen en genieten in Ede...